Думаю, що на оптових будівельних базах на вагу буде дешевше. У магазинів як мінімум 50% накрутка. Через інтернет ви все одно будете платити кур'єру за доставку. Це тільки так здається, що по інтернету дешевше Дізнайтеся вартість доставки.
Будь розфасований товар коштує в рази дорожче. На перший погляд упаковка 10 шт коштує копійки. Коли одна жінка навчила, подивіться вага упаковки і порахуйте скільки коштує кг. Коли я стала так перераховувати продукти, прийшла просто в жах. Звичайна горбуша солона 250-300 гр за кг коштує вже 1000 руб, а морожена 200. Те ж саме з цвяхами і кріпленням для будівництва. Чоловік купував на базі коробки по 2 кг. обійшлися близько 200 руб , а син недолік цвяхів брав в магазині будматеріалів і кг. обійшовся вже близько 800 руб.